قوانین و مقررات سایت eqwebnet


تمامی کاربران باید قبل از استفاده از خدمات سایت ، مروری بر این توافقنامه داشته باشند و مفاد مذکور در این توافقنامه را رعایت نمایند.


این سایت جهت خدمت رسانی و اطلاع رسانی برای شما دوستان عزیز طراحی شده تا هر زمان که شما دوست عزیز نیاز به انواع خدمات امنیتی و سایت داشتین در هر ساعت زمانی ما در خدمت گذاری حاضر باشیم .
تمامی محصولات اعم از آنتی ویروس های سازمانی و خانگی که شامل : کسپراسکی ، اویرا، ایست ، بیت دفندرو سایمنتک میباشد در سایت ما موجود است و اگر چیزی موجود نبود با یک تماس کوچک برای شما فراهم میشود .
1-روند خرید کالا :
بعد از ورود به سایت به منوی آنتی ویروس رفته و در صورتی که آنتی ویروس مورد نیاز در لیست قرار داشت که انتخاب میکنین و وارد سبد خرید شده و فرم خرید را پرکرده و سپس به درگاه وارد میشویدو خرید خود را انجام میدهید .
در صورتی که نیاز به سایت و خدماتی غیر از فروش اینترتی داشته باشید لطفا به قسمت سفارش رفته و تیکت سفارش را پر کنین و ارسال نمایید .
در هر دو صورت به شما کد پیگیری داده میشود که برای پیگیری بعدی نزد خود نگهدارید .
2- هر گونه سوء استفاده از مطالب از سایت و همین طور هر گونه استفاده فروشگاهی از محصولات خلاف مقررات شرکت بوده و با فرد مذکور برخورد میشود .
3- در صورت هرگونه تخلف دیده شده در این سایت یا از طرف پرسنل این شرکت لطفا مراتب را به ایمیل ceo@eqwebnet.com اطلاع دهید .
4- مشتری مورد نظر تا 24 ساعت فرصت دارد که محصول خریداری شده را بدون بازکردن و استفاده کردن پس دهد و پس از کسر 10% از مبلغ الباقی به ایشان پرداخت گردد .
7 روز هفته ، پشتیبانی 24 ساعته
77457360(021) - 09194390366
سوالات متداول
info@eqwebnet.com
استفاده از مطالب سایت وب کیان نت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت وب کیان نت می‌باشد
copyrighttxt">Copyright © 2017- 2030 eqwebnet.com logo-samandehi